Epidemia COVID-19 - Parafia pw. św. Mikołaja w Brzegu.

Przejdź do treści

Epidemia COVID-19


Z racji stanu epidemii w naszej Ojczyźnie oraz wynikających z niej ograniczeń podajemy najważniejsze informacje:

1.  Msze Św. sprawowane są o normalnych godzinach, maksymalnie może w nich uczestniczyć 5 os. zapraszamy jedynie osoby które zamówiły intencję sprawowanej Mszy Św. (wejście przez zakrystię, drzwi wejściowe kościoła będą zamknięte). Środowa Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy sprawowana będzie bez udziału wiernych. Wiernym udzielona jest dyspensa od uczestnictwa w niedzielnej Mszy Św. do końca marca, zachęcamy do udziału w transmisji radiowej, telewizyjnej, lub internetowej na żywo na naszym profilu na Facebooku w niedziele o godz. 11.30.

2. Odwołane są nabożeństwa Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali, zachęcamy do modlitwy indywidualnej lub internetowej transmisji na żywo na naszym profilu na Facebooku  - odpowiednio - w piątek o godz. 17.00 i niedzielę o godz. 16.45.

3. Kancelaria parafialna jest nieczynna, wszystkie sprawy prosimy wcześniej zgłaszać telefonicznie (77 41-62-693) lub drogą mailową (mikolaj.brzeg@archidiecezja.wroc.pl).

4. Z racji bezpieczeństwa wszelkie ofiary na utrzymanie parafii, z racji przyjmowanych sakramentów, pogrzebu, czy pokrycie prac remontowych prosimy składać na nasz konto bankowe:
PKO Bank Polski  S.A. oddział w Brzegu 39 1020 3668 0000 5902 0094 8166

5. Intencje mszalne lub intencje do modlitwy podczas Nowenny do MB Nieustającej Pomocy prosimy również składać drogą elektroniczną
INTENCJE NOWENNOWE –  https://forms.gle/d7VRJt9FVZRwpApB7

Bóg zapłać!
Duszpasterze


Wróć do spisu treści